Veilingnummer

25

Aangeboden door:

Ben Pirard

Locatie:

Voor meer info:

+32 495858276

Schermafbeelding 2020-04-17 om 00.51.20.

Eeuwige verhalen uit de Upanishaden

Alle liefde vloeit naar het zelf

3 x NIEUW Beschikbaar

Auteur: Ben J.G.Gh. Pirard Thomas Egenes
Co-auteur: Linda Egenes

Volgens de Muktikaa Upanishad zijn er 108 upanishaden. Het zijn verhalen die.

De upanishaden vormen een kostbaar aspect van de Vedische literatuur uit India. Volgens de Muktikaa Upanishad zijn er 108 upanishaden, waarvan de tien belangrijkste: de Isha, Kena, Katha, Prashna, Mun.daka, Maan.duukya, Taittiriiya, Aitareya, Chaandogya en Br.hadaaran.yaka upanishad. Traditioneel werden de upanishaden van leraar op leerling overgedragen. Upa-ni-shad betekent â neerzitten bij⠝. De upanishaden richten zich vooral op de ultieme realiteit van het bestaan; ze drukken de volle glorie van het Zelf uit, dat eenmaal gewonnen niets anders nog te winnen overlaat.

Bieden

Ik bied hierbij het volgende bedrag voor bovenstaand aanbod.

Joerik ten Doeschot | 06-44028104 | sidhadorp.veiling@gmail.com

Maria Lieve | 06-14157099| maria@tm.nl

© 2020