Veilingnummer

16

Aangeboden door:

Bernadine Bokhorst

Locatie:

Amer 17

Voor meer info:

0320-748454

Schermafbeelding 2020-04-17 om 00.51.20.

Litho van Jeroen Stok

De lijst is licht beschadigd, toch vervangbaar.

Bieden

Ik bied hierbij het volgende bedrag voor bovenstaand aanbod.

Joerik ten Doeschot | 06-44028104 | sidhadorp.veiling@gmail.com

Maria Lieve | 06-14157099| maria@tm.nl

© 2020